EN  English

Věda hrou v Technickém muzeu a naši chemici jsou tam také

Datum: 16. 6. 2018

Technické muzeum v Brně ve spolupráci s partnery připravilo v sobotu 16. 6. 2018 od 10.00 do 18.00  celodenní porci pokusů, soutěží, ukázek a dalších aktivit. V rámci dětského dne tak představí netradičním způsobem úžasné vědecké obory. Chemické pokusy, soutěže a předváděčky připravili také studenti a propagátoři chemie z naší fakulty, tak se přijděte podívat.

Děkujeme za příkladnou, tématicky zaměřenou propagaci chemie a naší fakulty.


Více...

Fakulta chemická VUT v rámci oslav Festivalu RE:PUBLIKA

Datum: 26. 5. 2018

Pod vedením Tomáše Opravila, nadšence a propagátora vědy se na brněnském výstavišti v rámci oslav Festivalu RE:PUBLIKA představí s doprovodným programem i naše fakulta. Připravena je výstava chemických aparatur a laboratorních pomůcek, Divadlo vědy s programem – Chemie není žádná nuda a umí i chutnat! A taky výstava fotek - Obyčejné věci pod neobyčejným mikroskopem.

Více...

2. kolo přijímacího řízení do BAKALÁŘSKÉHO studia

Datum: 7. 5. 2018

Děkan fakulty chemické VUT v Brně vypsal pro akademický rok 2018/2019 2. kolo přijímacího řízení pro studium v BAKALÁŘSKÝCH studijních programech.

Více...Nedávno uskutečněné akce

Prezentaci přístrojů firmy Bruker

Datum: 7. 6. 2018

Ve spolupráci s Fakultou chemickou Vysokého učení technického v Brně si Vás dovolujeme pozvat na prezentaci přístrojů TI Premier a UMT Tribolab od firmy Bruker. Během akce se seznámíte s možnostmi mechanického testování materiálů pomocí přístrojů řady Hysitron a UMT Tribolab. Workshop povede aplikační technik Jaroslav Lukeš a servisní a aplikační technik Ladislav Pařízek. Kdy: 7. 6. 2018 Kde: Fakulta chemická, Vysoké učení technické v Brně, Purkyňova 464/118 Brno

Více...

Den sportu VUT - 16. 5. 2018

Datum: 16. 5. 2018

VUT bude opět sportovat. Letos je rektorský den určený pro pohyb vyhlášen na středu 16. května. Nebude chybět již tradiční souboj fakult o putovní pohár rektora...

Více...

CMV představilo možnosti spolupráce na Veletrhu VVI

Datum: 15. 5. 2018

Centrum materiálového výzkumu při Fakultě chemické představilo na 3. ročníku Veletrhu Věda Výzkum Inovace nabídku výzkumné kapacity, možnosti spolupráce a projektové aktivity oblasti vědecké činnosti. Cílem prezentace je propojení vědecko výzkumné kapacity s podnikatelskou praxí a rozvoj komunikace a projektové spolupráce mezi akademickou a podnikatelskou sférou.

Více...


Přehled akcíRSS